Ide o nohavice série ALPINE CHALLENGE. Letmé línie a strečový strih inšpirovaný horolezectvom v kombinácii s materiálmi a technickými vlastnosťami uspokoja aj tých najnáročnejších horských lovcov. Vodoodpudivá tkanina SCHOELLER® DRYSKIN, ktorá je odolná voči vetru, ľahká, tepelná a priedušná, no zároveň ponúka vynikajúcu odolnosť proti zadrhnutiu. Široká predná výstuž TITANIAL s vysokou odolnosťou proti oderu a roztrhnutiu, ktorá neovplyvňuje hmotnosť a mäkkosť. Je vodotesný? SUMMIT sú vodeodolné mapovacie nohavice s technológiou CLIMADRY. CLIMADRY je špeciálna vodeodolná membrána, ktorá kombinuje vodeodolnosť s hrejivosťou a mäkkosťou koženého mirco-fleece. Membrána je umiestnená len na prednej časti a na závere (viď obr.), aby vás ochránila pred mokrým podrastom pri chôdzi alebo čakaní v snehu. Zvyšok nohavíc, ktoré sú bez membrány, zaisťujú vysokú priedušnosť a vzadu majú dva ventilačné zipsy na odvádzanie prebytočného tepla. Pre zaručenie pohodlia a voľnosti pohybu bola v bedrovej oblasti a v oblasti lona umiestnená komfortná zóna zo strečového materiálu KETRATEX.

SUMMIT obsahuje náš najnovší a najpokrokovejší systém zapínania topánok SUPER TOPFIX, ktorý zabraňuje vyhrnutiu nohavíc, slúži ako návlek a zabraňuje vniknutiu konárov a/alebo snehu do topánky. Výstuhy z ekokože v spodnej časti chránia topánku pred odieraním a zabraňujú šuchotu; dve predné, dve bočné a jedno zadné vrecká dopĺňajú výbavu.

UPOZORNENIE: Systém pripevnenia k topánke nemusí byť kompatibilný s niektorými typmi obuvi. Pred nákupom odporúčame vždy skontrolovať kompatibilitu.
Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

SUMMIT

  • Kód produktu: SUMMIT
SUMMIT
  • 412,30€

  • Bez DPH: 343,58€

Dostupné možnosti