Vodotesná verzia nášho modelu SUMMIT. SUMMIT PRO sa vyznačuje elegantnými líniami a strečovým strihom odvodeným od alpského štýlu v kombinácii s materiálmi a technickými vlastnosťami, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších horských lovcov. Základná tkanina z materiálu CORDURA® stretch ripstop, ktorý kombinuje odolnosť Cordury s komfortom bielastického materiálu. Predná výstuž TITANIAL poskytuje vysokú odolnosť proti oderu a roztrhnutiu, no stále zostáva ľahká a mäkká. SUMMIT PRO je vodeodolný vďaka našej membráne RAINSYSTEM s vnútornou podšívkou a mäkkou tepelnou mikrovelúrovou úpravou na prednej strane. Pohodlná bedrová oblasť a strečové nohavice KETRATEX zaručujú pohodlie a voľnosť pohybu.

SUMMIT PRO obsahuje náš najnovší a inovatívny systém zapínania topánok SUPER TOPFIX, ktorý bráni vytiahnutiu nohavíc, funguje ako manžeta a zabraňuje vniknutiu konárov a/alebo snehu do topánky. Má tiež výstuhy z ekokože na základni, ktoré chránia pred odieraním a bránia šušťaniu. Dve predné vrecká, dve bočné vrecká a zadné vrecko.

UPOZORNENIE: systém pripevnenia k topánke nemusí byť kompatibilný s niektorými typmi obuvi. Pred nákupom odporúčame vždy skontrolovať kompatibilitu.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

SUMMIT PRO

  • Kód produktu: SUMMIT PRO
SUMMIT PRO
  • 421,10€

  • Bez DPH: 350,92€

Dostupné možnosti